Week #38

THURSDAY 21/9 – 22:00 – 03:00 – 120 kr, 22y • Mitten – Ronny Reked • Vinden – Brian Branagan FRIDAY 22/9 – 17:00 – 03:00 – 150 kr, 25y • AW – Micro • Dansgolvet – Anna-Lotta Karlsson • Terrassene – Ali Haghighi • Mitten – Micro SATURDAY 23/9 – 22:00 – 04:00 – […]

Read more

Week #36

THURSDAY 31/8 – 22:00 – 03:00 – 120 kr, 22y • Mitten – Girvan • Vinden – Filip Radic FRIDAY 1/9 – 17:00 – 03:00 – 150 kr, 25y • AW – Ronny Reked • Dansgolvet – Micro • Terrassene – Ronny Reked • Mitten – Technical Freaks SATURDAY 2/9 – 22:00 – 04:00 – […]

Read more

Week #35

THURSDAY 31/8 – 22:00 – 03:00 KLUBB (S) – 120 kr, 22y • Dansgolvet – Julius Hoph & Carl Déman • Mitten – Miss Anthrax • Terrassen – Love Loud FRIDAY 1/9 – 17:00 – 03:00 – 150 kr, 25y • AW – Micro • Dansgolvet – Kasid • Terrassene – Sam Records • Mitten […]

Read more

Week #28

THURSDAY 6/7 – 22:00 – 03:00 KLUBB (S) – 120 kr, 22y • Dansgolvet – • Tvättstugan – • Terrassen – FRIDAY 7/7 – 17:00 – 03:00 – 150 kr, 25y • AW – Micro • Dansgolvet – Kasid • Tvättstugan – Filip Radic • Terrassene – Micro SATURDAY 8/7 – 22:00 – 04:00 – […]

Read more

Week #27

THURSDAY 6/7 – 22:00 – 03:00 KLUBB (S) – 120 kr, 22y • Dansgolvet – • Tvättstugan – Dennis Malmsten, Petronella Askenbom • Terrassen – Filip Radic FRIDAY 7/7 – 17:00 – 03:00 – 150 kr, 25y • AW – Micro • Dansgolvet – Kasid • Tvättstugan – Filip Radic • Terrassene – Micro SATURDAY […]

Read more

Week #27

THURSDAY 6/7 – 22:00 – 03:00 KLUBB (S) – 120 kr, 22y • Dansgolvet – • Tvättstugan – Dennis Malmsten, Petronella Askenbom • Terrassen – Filip Radic FRIDAY 7/7 – 17:00 – 03:00 – 150 kr, 25y • AW – Micro • Dansgolvet – Kasid • Tvättstugan – Filip Radic • Terrassene – Micro SATURDAY […]

Read more

Week #26

THURSDAY 29/6 – 22:00 – 03:00 KLUBB (S) 120 kr, 22y • Floor 1 – Filip Radic • Floor 2 – Juliana Zapata • The Terrace – Erik Arastou FRIDAY 30/6 – 17:00 – 03:00 150 kr, 25y • AW – Ronny Reked • Floor 1 – Anna-lotta karlsson • Floor 2 – Filip Radic […]

Read more

Week #24

THURSDAY 15/6 – 22:00 – 03:00 KLUBB (S) 120 kr, 22y • Floor 1 – Filip Radic • Floor 2 – Baby Ib • The Terrace – Ronny Reked FRIDAY 16/6 – 17:00 – 03:00 150 kr, 25y • AW – Sam Records • Floor 1 – Kasid • Floor 2 – Miss Anthrax • […]

Read more

Posts navigation